Praca w biurze | przedłużanie umów - 17,50 zł/h - elastyczny

Consulting Solutions
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Samodzielne stanowisko? Atrakcyjne zarobki? Młoda, zgrana ekipa? Czytaj dalej!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy młodych osób do nowego projektu sprzedażowego.

Co możesz zyskać?
pracę na podstawie umowy zlecenia
pełny lub niepełny etat w zależności od preferencji kandydata
wdrożenie do pracy - szkolenie wstępne, które pozwoli poznać CI produkty i rozwiązania naszej firmy
stałe wsparcie lidera zespołu
atrakcyjne warunki wynagrodzenia (zasadnicze oraz system premiowy)
stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
niezbędne narzędzia pracy - komputer, telefon

Jakie będą Twoje zadania?
wsparcie w bieżącej obsłudze klienta i realizacji zamówień
promowanie i sprzedaż produktów
dbałość o relację z klientami i udzielanie odpowiedzi na ich zapytania
pełnienie roli doradcy w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb
kształtowanie dobrego wizerunku firmy

Czego oczekujemy od ciebie?
umiejętności pracy w grupie
zdolności do rozwiązywania problemów
kreatywności, klutury osobistej, poczucia humoru, elastyczności
otwartości na rozwój i szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie swojego CV.

Aplikując pamiętaj o klauzuli:
"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Consulting Solutions w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Obowiązki informacyjne wynikające z RODO, w tym zasady i cele przetwarzania danych osoowych znajdują się pod adresem:
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)